Foto's van Brabantse dialectactiviteiten zijn te vinden via onderstaande link:
Foto's Brabantse activiteiten

Kijker

Beste Brabantse vrienden: Dit boek van Kristel Doreleijers is binnenkort verkrijgbaar! Wil je dit boek op 12 mei 2026 in huis hebben, dan kun je het nu al bestellen via de link in dit bericht! 

FVB00010

❤️ Superbrabants  ❤️🤍

Over iets minder dan een maand verschijnt dit boek bij Ambo Anthos. Ze neem je mee in mijn verhaal over Brabant en het Brabants. En misschien is dat ook wel een beetje jouw verhaal.

Spreken jongeren nog Brabants? Heb je echt aan één woord of klank genoeg om een Brabander te herkennen? Kun je er een worden als je niet in Brabant bent geboren? Waarom vinden veel mensen - ook buiten de provincie - Brabanders en hun taal zo aimabel? Hoe zorgen sociale media ervoor dat het Brabants weer opleeft? En hoe dragen de (nog altijd) iconische uitspraken van New Kids daaraan bij?

Je kunt het boek nu al bestellen via www.boekenwereld.com

Voor jezelf, of voor je vriend(in), (schoon)ouder of collega. Superbrabants is er voor Brabanders én niet-Brabanders, dus ga het ontdekken. Ik ben benieuwd hoeveel Brabander er in jou zit!